Hakkımızda

+90 242 346 04 64 – +90 242 346 04 65

TMR DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

TMR İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlığı 2017 yılında kurulmuş olup sektöründe ve konusunda uzman, kendini kanıtlamış kadrosu, sisteme profesyonel ve kaliteli bir bakış açısıyla İŞKUR destekli Özel İstihdam Bürosu olarak faaliyet göstermeye başlamıştır.

Antalya merkezli TMR İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlığı olarak yurtdışındaki ortaklarımız ile birlikte sektördeki vasıflı personel ihtiyacını karşılamayı amaçlamaktadır. Özellikle Turizm alanında ihtiyaç duyulan vasıfla personel ihtiyacını gidermek için personel eğitim faaliyetlerinde de öncülüğüne devam etmektedir. Endonezya, Kırgızistan, Kazakistan, Ukrayna, Rusya başta olmak üzere daha birçok ülkede bulunan çözüm ortaklarımız ile birlikte eğitim görmüş deneyimli ve vasıflı personelleri otellerimizin ve sektöre hizmet veren diğer şirketlerin ihtiyaç duyduğu uzmanlık alanlarında vasıflı personel ihtiyacını karşılamaktayız.

YİYECEK & İÇECEK HİZMETLERİ ÖNBÜRO
Aşçı Karşılama (Hostes)
Garson Resepsiyon Görevlisi
Barmen Bellboy
Steward  
KAT HİZMETLERİ MİSAFİR İLİŞKİLERİ
Kat Görevlisi Misafir İlişkileri Görevlisi
Meydancı  
ANİMASYON WELLNESS & SPA
Mini Club Animatörü SPA Resepsiyon
Spor Animatörü Info Elemanı
Dans - Animatör Masaj Terapisti
Dansçı  

Yabancıların çalışma izinleri, 6458 sayılı Yabancılar ve Uluslararası Koruma Kanunu (5638 sayılı yabancıların Türkiye'de ikamet ve seyahatlerini düzenleyen kanun), 5682 sayılı pasaport kanunu, 2644 sayılı Tapu kanunu ve 6735 sayılı İş gücü kanunu ile ilgili mevzuatlar konularında sektör firmalarına danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.
Sektörün yoğun çalışma temposu ve kanunlar ile mevzuatların hızlı değişimi göz önüne alındığında bu hıza yetişebilmeleri adına çalıştığımız firmaların iş yükünü azaltmak ve iş verimliliğini arttırmak öncelikli misyonlarımızdan biridir. TMR İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlığı çatısı altında yenilikçi yaklaşımlarımız ve kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden devam etmekteyiz.

 

TMR İNSAN KAYNAKLARI
YÖNETİM DANIŞMANLIĞI